Coldrex Max Grip cu fructe de padure si mentol, 10 plicuri, Omega Pharma

Coldrex Max Grip cu fructe de padure si mentol, 10 plicuri, Omega Pharma - HTTPS://WWW.FARMACIILEDAV.RO/MEDICATIE-PE-AFECTIUNI/RACEALA-SI-GRIPA/RACEALA-GRIPA - GSK SRL OMEGA PHARMA
P479851600

Fiecare plic a 7.6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mg.

Acesta este un medicament OTC care se elibereaza FARA prescriptie medicala. Pentru procesarea comenzii dvs pentru medicamente OTC este necesar sa completati Chestionarul si sa aveti varsta minima de 18 ani.
Plata doar cu card
Achizitionarea acestui produs se face doar cu plata prin card.
Se incarca ofertele...

Descriere Coldrex Max Grip cu fructe de padure si mentol, 10 plicuri, Omega Pharma

Indicatii:
COLDREX MaxGrip Fructe de pădure & Mentol ameliorează pe termen scurt simptomele de răceală şi gripă incluzând durere de cap, febră, durere în gât, dureri generalizate, congestie nazală, sinuzită şi durerile asociate acesteia. 

Compozitie:
Substanţele active sunt paracetamol 1000 mg, acid ascorbic (vitamina C) 70 mg şi clorhidrat de fenilefrină 10 mg. 

Mod de administrare:
Goliți conținutul plicului într-o cană și umpleți pe jumătate cu apă foarte fierbinte.
Adăugați apa rece dacă este necesar.
Adulți (inclusiv vârșnici) și copii peste 12 ani:
Un plic, la 4 - 6 ore, la nevoie.
Nu luați mai mult de 4 plicuri pe zi.
Nu luați mai mult de 7 zile.

Prezentare:
10 plicuri



Data ultimei actualizari: 2024-05-09 17:05:33
Atentie
Imaginile sunt doar cu titlu informativ si pot exista diferente intre acestea si produs. Singura situatie in care informatiile prezentate pot fi diferite fata de cele ale produsului este aceea in care producatorul aduce modificari specificatiilor acestuia, fara a ne informa in prealabil.