Antinevralgic Sinus Hot Drink, 12 plicuri

P479848112
Antinevralgic Sinus Hot Drink, 12 plicuri - RACEALA-GRIPA - SANOFI
SANOFI

Antinevralgic Sinus Hot Drink este eficace în tratamentul simptomelor de răceală și gripă: reduce febra, ameliorează durerile de cap, durerile musculare şi articulare, durerile de gât, desfundă nasul.

[...]
Acesta este un medicament OTC care se elibereaza FARA prescriptie medicala. Pentru procesarea comenzii dvs pentru medicamente OTC este necesar sa completati Chestionarul si sa aveti varsta minima de 18 ani.
Plata doar cu card
Achizitionarea acestui produs se face doar cu plata prin card.

Antinevralgic Sinus Hot Drink, 12 plicuri

Antinevralgic Sinus Hot Drink este eficace în tratamentul simptomelor de răceală și gripă: reduce febra, ameliorează durerile de cap, durerile musculare şi articulare, durerile de gât, desfundă nasul.

Beneficii:

  • Un singur remediu pentru cele mai supărătoare simptome de răceală și gripă
  • Se poate administra seara, înainte de culcare

Ingrediente:

Fiecare plic cu pulbere pentru suspensie orală conţine Paracetamol 650mg, Clorhidrat de Fenilefrină 10mg

Mod de utilizare:

Persoane cu vârsta de peste 15 ani: un plic de maxim patru ori pe zi. Intervalul dintre doze nu trebuie să fie mai mic de patru ore.

Medicamentul nu este destinat utilizării persoanelor cu vârsta sub 15 ani.

Dacă aveți probleme cu inima, rinichii sau ficatul, adresați-vă medicului pentru recomandări.

Prezentare:
Cutie cu 12 plicuri pulbere pentru suspensie orală



Data ultimei actualizari: 2023-10-04 09:05:31
Atentie
Imaginile sunt doar cu titlu informativ si pot exista diferente intre acestea si produs. Singura situatie in care informatiile prezentate pot fi diferite fata de cele ale produsului este aceea in care producatorul aduce modificari specificatiilor acestuia, fara a ne informa in prealabil.

Iti mai recomandam si:

Alte produse din aceeasi categorie:

Review-uri (0)

Detii sau ai utilizat produsul?

Doar utilizatorii autentificati pot adauga review